Neden Biz

Geleneksel sigortacılık anlayışının aksine yenilikçi ve modern bir anlayışla hizmet sunan insaatbutunriskler.com, kamu yüklenicilerine ölçülebilir maliyet avantajı yaratmayı ilke edinmiştir.

Günümüz internet ve yazılım teknolojisini inşaat sigortası alanına taşımayı başaran ekibimiz kamu yüklenicilerinin sorunlarına en uygun fiyatlarla en hızlı çözümleri üretmektedir. Her yüklenicinin sigorta sorumluluklarının sorunsuz bir şekilde sonuçlandırılması prensibiyle çalışmalarına devam eden insaatbutunriskler.com, tamamı inşaat mühendislerinden oluşan uzman bir ekiple teknolojik alt yapı çalışmalarını tamamlamış ve şimdiye kadar binlerce kamu ve özel sektör inşaat yüklenicisine en uygun indikatif inşaat sigortası fiyatını ücretsiz olarak hesaplatmıştır.

Alanında uzman personellerin hizmet sağladığı insaatbutunriskler.com, her inşaat projesinin risklerinin farklı olduğunu bildiği için her projeye özel çözümler sunmaktadır. Pek çok çözüm ortağı ile birlikte çalışarak müteahhitlerin tüm sigorta ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılamalarına imkân sağlamaktadır. Kontrolörler ile müteahhitler arasında hakkediş sırasında yaşanabilecek, sözleşmesel sigorta sorunların tamamını, proje başından itibaren ortadan kaldırma garantisi sunan ekibimiz, sektör içerisindeki sorunlara yeni çözümler üreterek memnun yüklenici portföyünü her geçen gün zenginleştirmektedir.

Hızlı, güvenilir ve profesyonel hizmet sağlama prensibiyle her geçen gün daha da büyüyen insaatbutunriskler.com, yıllardır edindiği bilgi birikimi ve etik değerlerini müşterileri ile paylaşmaktan memnuniyet duymaktadır. Yüklenici odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürerek, inşaat müteahhitlerinin ihtiyaçlarına göre geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır.

Şimdi siz de güçlü teknik alt yapımız sayesinde günlerce fiyat beklemeye gerek kalmadan, dakikalar içerisinde indikatif sigorta fiyatınızı hesaplayarak zorunlu inşaat sigortasını en uygun fiyata en hızlı şekilde sipariş verebilirsiniz. Üstelik poliçe onayınızdan önce hiçbir kredi kartı bilgisi ya da ödeme koşulu olmadan, online risk modelleme hizmetimizi 7 gün 24 saat ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Hemen Hesapla Farklarımız